O nas

Mam na imię Bożena. Jedenaście lat temu w moim domu pojawił się nowy mieszkaniec – Frida – prawdopodobnie spaniel tybetański ze wskazaniem na pekińczyka.:)

Frida została naszym domowym dogoterapeutą. Przez te lata nie widziałam potrzeby, aby ją szkolić. Tak jak wielu właścicieli myślałam, że szkolenie to głównie nauka komend. Po co takiemu małemu, kanapowemu psu szkolenie? Jak bardzo się myliłam…

Dwa lata temu moja przyjaciółka, która jest kynoterapeutką, zaproponowała mi udział w kursie trenera psów. Zaczęłam pracować z Fridą, powoli uczyłam się jej języka, odkrywałam jej potrzeby, przepracowywałyśmy jej lęki. Po zdaniu egzaminu i otrzymaniu uprawnień tresera psów w Centrum Edukacji Kynologicznej Psia Wachta w Poznaniu postanowiłam założyć szkołę dla psów Nie – zwykły – pies (tu znajdziesz nasz Fanpage).

Ukończenie zawodowego kursu Instruktora szkolenia psów/Tresera psów dało mi podstawy do pracy z psami. Chcąc jeszcze lepiej zrozumieć psy i dać z siebie jak najwięcej w pracy z moimi klientami, cały czas dbam o swój rozwój, biorę udział we wszelkiego rodzaju kursach, warsztatach, seminariach prowadzonych przez zagranicznych i polskich specjalistów.

Zapraszam Was na szkolenia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie szczegóły w polityce prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

English English German German Polish Polish