ADOPCJA

Jestem wolontariuszką Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym i Porzuconym Zwierzętom Oczami Zwierząt, które działa na terenie miasta i gminy Kluczbork.

Opiekujemy się bezdomnymi, często chorymi, psami i kotami. Zapewniamy im pożywienie, spacery, opiekę weterynaryjną oraz szukamy dla nich domów. Przeprowadzamy szereg akcji promujących adopcję, np. Ruch z Sensem – razem ze Stajnią Dera z Bogdańczowic (Fanpage Stajnia Dera). Ponadto interweniujemy tam, gdzie należy poprawić warunki bytowania zwierząt.

Aby zdobyć środki na utrzymanie i leczenie zwierząt, na naszym fanpagu na Fb Stowarzyszenie Oczami Zwierząt przeprowadzamy licytacje fantów, które dostajemy od darczyńców.

Zawsze przyjmiemy karmę i akcesoria dla zwierząt, które możecie zostawić w sklepie Tuptuś ul. Drukarska w Kluczborku.

Fanpage Sklepu Zoologicznego Tuptuś

LILI szuka nowego domu

Lili to młoda i śliczna sunia z pyszczka przypominająca liska. Priorytetem jej psiego życia jest… zabawa z człowiekiem. Zachęca do psot, głaskania i przytulania. 
Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy, choć początkowo sprawiało jej to trudność. Szybko się nauczyła, że smycz nie jest niczym strasznym.
Lili źle znosi pobyt w kojcu. Jej reakcja na widok oddalającego się człowieka wbija szpilki w nasze serca. Smutniejące w momencie oczy i oklapnięte uszy jak u skarconego szczeniaka potrafią nam „zepsuć” cały dzień i powodują niewytłumaczalne wyrzuty sumienia…
Pomóżcie małej Lili znaleźć dom❗
Udostępnijcie post, gdzie tylko możecie. 
Prosimy w jej oraz w swoim imieniu. 

Kontakt w sprawie adopcji wyłącznie telefoniczny: 505019773 lub 506940725
Kluczbork, woj. opolskie

Luna to maleńka 3 letnia sunia.
Luna nie miała łatwego życia przez pierwsze 3 lata nikt się nią nie interesował, często chodziła głodna, przeganiana przez innych.
Luna to bardzo delikatna sunia, przy pierwszym spotkaniu odrobinę nieśmiała, ale jak zaufa, nie odstępuje już na krok, cały czas chce się przytulać i być blisko człowieka.
Luna może zamieszkać w domu gdzie znajdują się inne psy po wcześniejszym zapoznaniu, na smyczy z dnia na dzień chodzi coraz lepiej, stosunek do kotów jest nam nie znany.
Luna została odrobaczona i zaszczepiona oraz została poddana zabiegowi kastracji. 
Luna przebywa w domu tymczasowym pod Nysą.
Telefon kontaktowy 783 478 820
Szuka kochającego domu na już, bo kochający dom, da mu wszystko,co najważniejsze …
Jest starszym panem pozytywnie nastawionym do ludzi, uwielbia głaski i spacery.
Daj Borsukowi dom !!
Kontakt do adopcji:
505 019 773 , 506 940 725

Amigo czeka na dom …
Kontakt do adopcji:
505 019 773 lub 506 940 725
Miko szuka kochających opiekunów, jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi i zwierząt.
Na tych jedynych czeka w azylu.
Kontakt do adopcji :
505 019 773 lub 506 940 725

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie szczegóły w polityce prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

English English German German Polish Polish